Shoutbox

« archive

avatar
kur po e startoj cs 1.6 nuk pom hapet fullscreen, del dy anet zi pak, qysh me rregullu ?
01 Dec 01:10
avatar
djem a osht najkush ktu?
01 Dec 01:08
avatar
mos luni koqe lene si gjith esk0
01 Dec 00:42
avatar
hej qysh bre pe ndrroni pasin e kcw
01 Dec 00:41
avatar
Djem naj cs t'Fort ??
01 Dec 00:16
avatar
hi do me dergoni ndonje cs 1.6 te bukur Tongue
30 Nov 23:32
avatar
30 Nov 23:12
avatar
30 Nov 23:12
avatar
30 Nov 23:12
avatar
a muni me ma gjet 1 hlds linux bre
30 Nov 21:41
avatar
a osht on najkush bre
30 Nov 21:13
avatar
mplasi kejt kerqysh sun pe ndreqi
30 Nov 21:12
avatar
o djem kush din be me ndreq ucp sw.dll
30 Nov 21:12
avatar
ku jeni be djem
30 Nov 20:11
avatar
help please ? <3
30 Nov 19:26
avatar
edhe ja ndrrova dproto e krejt po prap po ma qet 3 her ja ndrrova addons po njejt
30 Nov 19:26
avatar
e kom 1 srw ma qitke steam validation
30 Nov 19:26
avatar
djem
30 Nov 19:25
avatar
@ FoxCrime!, esk0 osht passi, po u blloku serveri e spo konektohet deri nfund
30 Nov 19:01
avatar
pse spe hjekin qat pas ksclanwar bre
30 Nov 16:48
[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Rregullat e Forumit
Rregullat e përgjithshme të forumit
1 2 Rregullat!
04-08-2013, 10:16 PM
nga LongHorn
Të rejat & Info
Të rejat dhe informatat e fundit rreth forumit
193 6,017 103 vite Shtet, URIME!
11-28-2015, 07:07 PM
nga BR3ACKER

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Diskutime rreth eSportsKosova
Diskutime rreth forumit në përgjithësi
Nën Kategoritë:
Forum Suggestions,
VOTIMET
18 4,735 Sygjerimet per forum
09-04-2015, 12:21 PM
nga TitaN.
Kërko ndihmë
Vendi ku mund të kërkoni ndihmë për çfarëdo problemi
20 56 Ndihm Samsung Galaxy S3
Dje, 07:03 PM
nga MaTr1X
ESK Marketing
Reklamoni webfaqën ose faqën tuaj të Facebook
Nën Kategoritë:
Facebook Pages
188 1,100 Deshironi VPS DOMAIN FREE
Dje, 12:03 AM
nga valton123456789
ESK Shitëblerja
Shit, blej dhe këmbe produkte të ndryshme
Nën Kategoritë:
Këmbej Produktin
0 0 Nderroj AMD FireStream 92...
11-23-2015, 04:50 PM
nga LivingdeadM
Dhuro falas
Ketu mund te dhuroni gjera te lloj llojshme ti ndihmoni njeri tjetrit, gjithqka Falas.
84 108 [Dhurat] CS Server 32 SLO...
11-24-2015, 04:26 PM
nga FiSKER
IT Zone
Këtu mund të gjeni e postoni programe, tutorial, lajme dhe informata te ndryshme nga bota e teknologjisë informative (IT)
Nën Kategoritë:
Programet,
PC - Tutoriale/Mesime,
Fito Para Online,
Hapesira per Mobile
2,271 7,889 Si te Instalojm Android m...
11-28-2015, 05:45 PM
nga AlbiniIT

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
eSportsKosova CS GO LAN Tournament Vol3 (1 user duke shikuar)
Turniri i rradhes Lan ne CS GO do te fillon me daten: 19.12.2015
4 15 Paraqit Ekipen
Dje, 06:52 PM
nga blr

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Counter-Strike (1 user duke shikuar)
Diskutime rreth Counter-Strike, CS Servers dhe Half-Life
Nën Kategoritë:
Half Life,
Amx Mod X,
Applications,
CS - Config. (CFG), dhe 1 më shumë.
2,261 24,617 Addons Pubic 2016 By WroX...
Dje, 07:08 PM
nga granit osmani
Counter-Strike Global Offensive
Diskutime rreth Counter Strike Global Offensive
Nën Kategoritë:
CS GO - Skin's (Models),
CS GO - Tutorial's,
CS GO - GUI & Background,
CS GO - MAP's, dhe 1 më shumë.
91 602 Diskutime CS GO eSK
11-29-2015, 03:05 PM
nga arditjaha
Zbavitje
Publikoni videot tuaja të preferuara
Nën Kategoritë:
MovieMaker,
LAN Events,
Highlight of Tournaments
994 6,442 Competitve Match: jennyS ...
09-15-2015, 02:38 PM
nga stronk
ESK Rekrutimi
Pjesë e dedikuar për rekrutim të ekipeve
131 575 insanegamers
09-14-2015, 05:31 PM
nga rroNy
Info rreth ekipeve
Publikoni të dhëna për ekipin tuaj
Nën Kategoritë:
ClanMatch Reservation,
Info Rreth Lojtarit / Player Info
254 2,328 The Dragon`s Team need a...
08-01-2014, 07:04 PM
nga Islam Vdiu
Skena vendore
Diskutime rreth lajmeve vendore
16 127 Rikthehen GoldenFive
02-01-2014, 04:43 AM
nga Prozzy
Skena ndërkombëtare
Diskutime rreth lajmeve ndërkombëtare
405 3,070 Frankfurt Major 2015 - Do...
11-12-2015, 05:49 PM
nga dennzitO
Serverët online
Pjesë e dedikuar për të gjithë serverët online
17 35 ..:: Planet Gaming Server...
11-17-2015, 10:01 PM
nga Altin Cstrike

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
KPS në përgjithësi (3 usera duke shikuar)
Lajmet rreth KPS, serverët dhe ankesat për admin/lojtarë
Nën Kategoritë:
Download Center,
Rregulloret Per Admina Dhe Lojtar
29 21,098 Problem me ADMINAT Ne KPS
11-29-2015, 09:52 PM
nga Cyanide.
Counter Strike 1.6 eSK CPL UCP 8.5
Counter Strike 1.6 UCP
- -
-
Counter-Strike GO eSK
Counter-Strike Global Offensive eSK
- -
-

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Lojërat për PC
Diskutime rreth video lojërave të ndryshme për PC
Nën Kategoritë:
Gaming Trailers,
Mbretëritë e Rilindjes
190 1,342 10 Lojrat per PC te dobet...
11-29-2015, 03:14 AM
nga H4H4~
Steam
Gjithçka rreth Valve Steam
Nën Kategoritë:
Steam Skins,
Tutorials
46 287 Petition qe Steam të shto...
11-22-2015, 10:54 AM
nga Alphaa
PS & Xbox - Console
Gjithqka rreth PlayStation dhe Xbox - Console
Nën Kategoritë:
PlayStation -,
Xbox
1 1 PlayStation 4 ©
10-26-2015, 06:04 PM
nga London,
WoW
World of Warcraft
36 356 WoW
06-10-2015, 04:17 PM
nga rroNy
Grand Theft Auto (GTA)
Gjithçka rreth serive te Grand Theft Auto (GTA)
36 275 Download GTA VICE CITY Or...
Dje, 12:08 AM
nga valton123456789
Online Football Manager
Pjesë e dedikuar për lojën Online Football Manager (OFM)
7 292 Ofm Tickets
Dje, 06:30 PM
nga inL.
League of Legends
Gjithqka rreth lojes League of Legends
36 195 league of legends Downlo...
11-16-2015, 10:07 PM
nga Don Zeka Auditore

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Punimet
Publikoni punimet tuaja të fundit dhe ndani ato me të tjerët
Nën Kategoritë:
Luftrat Miqesore,
Photography,
Mësimet
3,705 26,486 Kerko Design v11
11-29-2015, 10:00 PM
nga Fisy
Resurse për dizajn
Resurse të ndryshme dhe të nevojshme për dizajnim
297 1,387 Mduhet logo per youtube
02-22-2015, 03:14 PM
nga Meli
Video produksion
Diskutimeve rreth krijimit të videove, programe te ndryshme per video konvertim...
4 4 Video Produksion - SMM En...
04-14-2015, 10:14 PM
nga Alb-

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Diskutime për gjërat edukative
Pjesa edukative e forumit
154 2,055 Fjalimi më i madh i bërë ...
07-30-2015, 04:56 PM
nga LongBoard
Feja Islame
Diskutime në lidhje me besimin Islam
Nën Kategoritë:
Histori Islame,
Ilahi,
Recitime nga Kur'ani
106 984 Obligimet e Muslimanit
04-29-2015, 06:01 PM
nga nnoksinjo

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Oda e burrave
Diskutime për tema të ndryshme të rastësishme
Nën Kategoritë:
Kuriozitete,
Pyetje & Sondazhe,
Video & Foto Qesharake,
Gjuhë Angleze
477 15,410 Çfarë telefoni keni ?
11-22-2015, 11:59 AM
nga shady~
Qendrat e lojërave
Pjesë e dedikuar për të gjitha Qendrat e Lojërave në Kosovë (Gaming Center)
39 936 Game Center - GJAKOVË
05-18-2015, 04:14 PM
nga Bulka
Futboll
Diskutime për futbollin, lajmet dhe transferet e fundit
Nën Kategoritë:
Ndeshjet,
Lajme,
Ligat Europiane 2015/16,
Historit e Lojtarëve dhe Ekipeve, dhe 1 më shumë.
16 120 [El Clásico] Real Madrid ...
11-22-2015, 12:11 AM
nga insingi

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Shporta
Shporta
47 227 AlbLikerz.aL
11-26-2015, 06:04 PM
nga BR3ACKER
Arkiva e turnireve
Të gjithë turnet e zhvilluar të Counter-Strike 1.6 - LAN & Online
Nën Kategoritë: eSportsKosova DEMO's
- -
-

Forum stats
Latest posts
Topic Date, time  Author Last Sender Forum
  Addons Pubic 2016 By WroX... Dje, 19:08 WroXOfficiiaL granit osmani AMX - Addon's
  Ndihm Samsung Galaxy S3 Dje, 19:03 WesternNighT MaTr1X Kërko ndihmë
  Paraqit Ekipen Dje, 18:52 kujtR blr eSportsKosova...
  Ofm Tickets Dje, 18:30 inL. inL. Online Footba...
  [Plugin] eSK Music Player Dje, 17:59 Dinnii Neperka AMX - Plugin'...
  Pse Spom Bon As ni CS n w... Dje, 17:48 PhEnOmenal xgamers Kërko ndihmë
  Si fshihet ekrani i lapto... Dje, 17:41 arditjaha xgamers Kërko ndihmë
  Counter Strike 1.6 SKULL ... Dje, 17:14 WroXOfficiiaL WroXOfficiiaL Applications
  Ndihme [CPU COOLER] Dje, 16:21 LivingdeadM LivingdeadM Kërko ndihmë
  A Munet Kush me am gjet C... Dje, 16:12 valton123456789 BR3ACKER Kërko ndihmë
  [ndim] per skype Dje, 16:08 best~boy BR3ACKER Kërko ndihmë
Most views
  Ankesat per A... 175541
  Counter-Strik... 110326
  Counter Strik... 70978
  Kërko Plugins... 66491
  Kërko Addons ... 58888
Most reputations
LongHorn 6
BR3ACKER 2
liley 1
Cyanide. 1
insingi 1
Most replies
  Ankesat per A... 14466
  Qello emrin e... 1992
  Sygjerimet pe... 1960
  Diskutime Rre... 1884
  Diskutime rre... 1676
Top posters
LongHorn 8261
-M- 7463
iceboy 7077
BR3ACKER 6958
withstyle 5495
Most thanks
LongHorn 6
BR3ACKER 4
MARCIAL 3
WesternNighT 2
xgamers 2
Newest members
altinzo2333 Dje
thedecoder.khg Dje
bledar55 Dje
Bruceli007 Dje
DerJackpoT Dje

[-]
Statistikat e Forumit
Online për momentin [Lista komplete]
51 user aktivë në 120 minutat e fundit (0 antarët, 0 të cilët janë të padukshëm, dhe 47 vizitorë).
Yandex, Google, Bing, Baidu
User groups
Registered, Super Moderators, Administrators, Moderators, Designer, V.I.P, Pro Gamer, Moviemaker, Support
Statistikat e Forumit
Në forum janë bërë 343,089 postime dhe 39,252 tema.
Për momentin në forum kemi 68,826 antarë të regjistruar.
Uroni mirëseradhje antarit më të ri, altinzo2333
Më së shumti usera online ishin 206 në 11-22-2015 në 11:02 PM
Bëje forumin si të lexuar | Stafi i Forumit | Statistikat e Forumit