Shoutbox

« archive

avatar
Osht be ktu nforum e ka postu LongHorn ski nevoj me ble :3
09 Feb 23:05
avatar
cs Go nese sgaboj
09 Feb 21:43
avatar
duhet me ble
09 Feb 21:43
avatar
qysh me mar cs go a din dikush
09 Feb 21:37
avatar
link e cs dikush direct
09 Feb 20:52
avatar
aka on dikush nese don me ble steel v2
09 Feb 19:45
avatar
Patrik
09 Feb 18:21
avatar
09 Feb 15:48
avatar
apom kallzon najkush bre
09 Feb 15:44
avatar
qysh kari me instalu cs lh 2013
09 Feb 15:43
avatar
kush mi qon zombie addonsa
08 Feb 18:47
avatar
Hello
08 Feb 18:04
avatar
A mun um kallxon dikush qysh me instalu cs 1.6 lh spom bon
08 Feb 17:52
avatar
9
07 Feb 18:14
avatar
ucp 8.5 cs cilin me marr cili osht ma i miri Big Grin
07 Feb 14:58
avatar
breacker.
07 Feb 14:19
avatar
kush din naj hlds + addons deathmatch be ? per linux cenots 6
07 Feb 14:18
avatar
-
07 Feb 12:39
avatar
Kush e ka plugins edhe addonsa per server public /oret le tvjen nchat https://www.facebook.com/MrJolyRESPECT
07 Feb 11:27
avatar
mir e pse spe bon pa ucp me hi
06 Feb 22:23
[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Rregullat e Forumit
Rregullat e përgjithshme të forumit
1 2 Rregullat!
04-08-2013, 10:16 PM
nga LongHorn
Të rejat & Info (1 user duke shikuar)
Të rejat dhe informatat e fundit rreth forumit
194 6,021 Urime Viti i Ri 2016
01-03-2016, 03:29 AM
nga HOAX'

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Diskutime rreth eSportsKosova
Diskutime rreth forumit në përgjithësi
Nën Kategoritë:
Forum Suggestions,
VOTIMET
18 4,736 Sygjerimet per forum
01-01-2016, 04:23 PM
nga Dinnii
Kërko ndihmë (1 user duke shikuar)
Vendi ku mund të kërkoni ndihmë për çfarëdo problemi
68 191 Pc ndim
6 orët më herët
nga insingi
ESK Marketing
Reklamoni webfaqën ose faqën tuaj të Facebook
Nën Kategoritë:
Facebook Pages
194 1,128 CSGO Player Fanpage
01-25-2016, 01:40 PM
nga FidanSH
ESK Shitëblerja
Shit, blej dhe këmbe produkte të ndryshme
Nën Kategoritë:
Këmbej Produktin
0 0 Kembej Keto Produkte
12-29-2015, 07:35 AM
nga ToniMontana
Dhuro falas
Ketu mund te dhuroni gjera te lloj llojshme ti ndihmoni njeri tjetrit, gjithqka Falas.
87 132 Dhuroj falas GameTracker ...
02-07-2016, 05:58 PM
nga Wirles
IT Zone (1 user duke shikuar)
Këtu mund të gjeni e postoni programe, tutorial, lajme dhe informata te ndryshme nga bota e teknologjisë informative (IT)
Nën Kategoritë:
Programet,
PC - Tutoriale/Mesime,
Fito Para Online,
Hapesira per Mobile
2,285 7,924 Driver Booster 3 + Licenc...
01-23-2016, 12:51 PM
nga AlbiniIT

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
eXplicit GC - CS GO LAN TOURNAMENT
Turniri i rradhes Lan ne CSGO do te fillon me daten: 30.01.2016 dhe do te mbahet ne eXplicit GC
3 20 Paraqitja e Ekipeve
01-21-2016, 08:55 PM
nga forealzesk

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Counter-Strike
Diskutime rreth Counter-Strike, CS Servers dhe Half-Life
Nën Kategoritë:
Half Life,
Amx Mod X,
Applications,
CS - Config. (CFG), dhe 1 më shumë.
2,284 24,850 Addons Zombie Plague 6.2
10 orët më herët
nga RanGerSONE
Counter-Strike Global Offensive (2 usera duke shikuar)
Diskutime rreth Counter Strike Global Offensive
Nën Kategoritë:
CS GO - Skin's (Models),
CS GO - Tutorial's,
CS GO - GUI & Background,
CS GO - MAP's, dhe 1 më shumë.
93 613 CS:GO (Bet,Spin,Lucky)
01-26-2016, 02:59 PM
nga arditjaha
Zbavitje (1 user duke shikuar)
Publikoni videot tuaja të preferuara
Nën Kategoritë:
MovieMaker,
LAN Events,
Highlight of Tournaments
995 6,443 The Best CS: GO Deagle Ac...
01-01-2016, 08:15 PM
nga Fisberg
ESK Rekrutimi (2 usera duke shikuar)
Pjesë e dedikuar për rekrutim të ekipeve
131 574 Kerkoj Lojtarë per ekip n...
01-25-2016, 04:39 PM
nga Alphaa
Info rreth ekipeve (1 user duke shikuar)
Publikoni të dhëna për ekipin tuaj
Nën Kategoritë:
ClanMatch Reservation,
Info Rreth Lojtarit / Player Info
255 2,329 TEAM NINJARAW | CS:GO Tea...
12-28-2015, 11:13 PM
nga Fisberg
Skena vendore
Diskutime rreth lajmeve vendore
16 127 Rikthehen GoldenFive
02-01-2014, 04:43 AM
nga Prozzy
Skena ndërkombëtare (3 usera duke shikuar)
Diskutime rreth lajmeve ndërkombëtare
405 3,070 Frankfurt Major 2015 - Do...
11-12-2015, 05:49 PM
nga dennzitO
Serverët online
Pjesë e dedikuar për të gjithë serverët online
40 70 .::[BZ Public Server]::.
02-07-2016, 06:05 PM
nga Wirles

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
KPS në përgjithësi (3 usera duke shikuar)
Lajmet rreth KPS, serverët dhe ankesat për admin/lojtarë
Nën Kategoritë:
Download Center,
Rregulloret Per Admina Dhe Lojtar
31 21,166 CSGO eSK Online Installer
02-07-2016, 12:52 PM
nga MaTr1X
Counter Strike 1.6 eSK CPL UCP 8.5
Counter Strike 1.6 UCP
- -
-
Counter-Strike GO eSK
Counter-Strike Global Offensive eSK Online Installer
- -
-

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Lojërat për PC (4 usera duke shikuar)
Diskutime rreth video lojërave të ndryshme për PC
Nën Kategoritë:
Gaming Trailers,
Mbretëritë e Rilindjes
194 1,353 Minecraft free
7 orët më herët
nga bajraktar
Steam (1 user duke shikuar)
Gjithçka rreth Valve Steam
Nën Kategoritë:
Steam Skins,
Tutorials
47 288 Steam Trade Holds - Mendi...
12-12-2015, 11:33 AM
nga Alphaa
PS & Xbox - Console
Gjithqka rreth PlayStation dhe Xbox - Console
Nën Kategoritë:
PlayStation -,
Xbox
1 2 Splinter's cell : The Div...
12-18-2015, 01:35 PM
nga JaaSiiN
WoW (1 user duke shikuar)
World of Warcraft
38 360 Alba-wow.com
01-13-2016, 09:08 PM
nga smoki
Grand Theft Auto (GTA)
Gjithçka rreth serive te Grand Theft Auto (GTA)
36 276 Posto IP Serverave te GTA
12-09-2015, 08:52 PM
nga DeLorean
Online Football Manager
Pjesë e dedikuar për lojën Online Football Manager (OFM)
7 294 Diskutime rreth ESK OFM
01-17-2016, 11:13 AM
nga tt.
League of Legends (1 user duke shikuar)
Gjithqka rreth lojes League of Legends
36 197 Postoni emrin tuaj edhe r...
01-12-2016, 09:43 PM
nga ERDINKNOX

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Punimet
Publikoni punimet tuaja të fundit dhe ndani ato me të tjerët
Nën Kategoritë:
Luftrat Miqesore,
Photography,
Mësimet
3,713 26,497 Kerko Design v11
01-31-2016, 08:13 PM
nga Fisberg
Resurse për dizajn (3 usera duke shikuar)
Resurse të ndryshme dhe të nevojshme për dizajnim
297 1,387 Mduhet logo per youtube
02-22-2015, 03:14 PM
nga Meli
Video produksion
Diskutimeve rreth krijimit të videove, programe te ndryshme per video konvertim...
4 5 Video Produksion - SMM En...
02-07-2016, 05:51 PM
nga azilgara

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Diskutime për gjërat edukative (2 usera duke shikuar)
Pjesa edukative e forumit
154 2,055 Fjalimi më i madh i bërë ...
07-30-2015, 04:56 PM
nga AnGeL.
Feja Islame (1 user duke shikuar)
Diskutime në lidhje me besimin Islam
Nën Kategoritë:
Histori Islame,
Ilahi,
Recitime nga Kur'ani
106 984 Obligimet e Muslimanit
04-29-2015, 06:01 PM
nga nnoksinjo

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Oda e burrave (1 user duke shikuar)
Diskutime për tema të ndryshme të rastësishme
Nën Kategoritë:
Kuriozitete,
Pyetje & Sondazhe,
Video & Foto Qesharake,
Gjuhë Angleze
481 15,433 fastdl
01-30-2016, 02:59 PM
nga reflex.x
Qendrat e lojërave
Pjesë e dedikuar për të gjitha Qendrat e Lojërave në Kosovë (Gaming Center)
39 937 Game Center - GJAKOVË
12-29-2015, 10:09 PM
nga Fisberg
Futboll (2 usera duke shikuar)
Diskutime për futbollin, lajmet dhe transferet e fundit
Nën Kategoritë:
Ndeshjet,
Lajme,
Ligat Europiane 2015/16,
Historit e Lojtarëve dhe Ekipeve, dhe 1 më shumë.
16 121 Arsenal 2015/2016
12-30-2015, 07:48 PM
nga ERDINKNOX

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Shporta (2 usera duke shikuar)
Shporta
76 330 Tutorials
01-29-2016, 06:48 PM
nga insingi
Arkiva e turnireve
Të gjithë turnet e zhvilluar të Counter-Strike 1.6 - LAN & Online
Nën Kategoritë: eSportsKosova DEMO's
- -
-

Forum stats
Latest posts
Topic Date, time  Author Last Sender Forum
  Pc ndim 6 orët më herët Gentt11666 insingi Kërko ndihmë
  ucp.exe has stoped workin... 6 orët më herët Gentiann insingi Kërko ndihmë
  Minecraft free 7 orët më herët bajraktar bajraktar Lojërat për P...
  Addons Zombie Plague 6.2 10 orët më herët Mr.Patr1k RanGerSONE AMX - Addon's
  NDIHM - UCP Server PROBLE... 02-08, 22:25 DarewillPlus Cyanide. Kërko ndihmë
  Addons FurieN [CSO + Pets... 02-08, 18:29 Alphaa Mr.Patr1k AMX - Addon's
  [pyetje] Kur luaj , me be... 02-08, 16:13 best~boy best~boy Kërko ndihmë
  [Ndihme] Hotmail.com 02-08, 13:01 Lem Rehat arditjaha Kërko ndihmë
  Steam 02-08, 12:59 fargAnx arditjaha Kërko ndihmë
  Kerko Tutorial: Addons or... 02-07, 19:17 RanGerSONE RanGerSONE Counter-Strik...
  .::[BZ Public Server]::. 02-07, 18:05 Wirles Wirles Serverët onli...
Most views
  Ankesat per A... 217383
  Counter-Strik... 115017
  Counter Strik... 77278
  Kërko Plugins... 74690
  Kërko Addons ... 64997
Most reputations
LongHorn 6
BR3ACKER 2
liley 1
Cyanide. 1
insingi 1
Most replies
  Ankesat per A... 14467
  Qello emrin e... 1993
  Sygjerimet pe... 1961
  Diskutime Rre... 1885
  Diskutime rre... 1676
Top posters
LongHorn 8265
-M- 7465
BR3ACKER 7195
iceboy 7115
withstyle 5497
Most thanks
BR3ACKER 9
LongHorn 6
iRuLe 5
MARCIAL 3
fLicK 3
Newest members
shpetiim11 Dje
ahmeti biba Dje
Mr.PerfecT الله Dje
riadito1 Dje
Russ. oFF ^ #. Dje

[-]
Statistikat e Forumit
Online për momentin [Lista komplete]
138 user aktivë në 120 minutat e fundit (0 antarët, 0 të cilët janë të padukshëm, dhe 134 vizitorë).
Google, Bing, Yandex, Baidu
Ditëlindjet sot
uumatoreko (33)
User groups
Registered, Super Moderators, Administrators, Moderators, Designer, V.I.P, Pro Gamer, Moviemaker, Support
Statistikat e Forumit
Në forum janë bërë 344,359 postime dhe 39,591 tema.
Për momentin në forum kemi 69,726 antarë të regjistruar.
Uroni mirëseradhje antarit më të ri, shpetiim11
Më së shumti usera online ishin 452 në 12-30-2015 në 01:00 AM
Bëje forumin si të lexuar | Stafi i Forumit | Statistikat e Forumit