Shoutbox

« archive

avatar
@Shabankosova po bon.
28 Nov 15:43
avatar
?
28 Nov 14:09
avatar
djem a bon cs 1.6 esk cpl nwin 8
28 Nov 14:08
avatar
kush me tregon si me nderru modelsat e armeve + players e baj kryesor + kush mi gjen do addonsa tmira mod paintball
28 Nov 13:48
avatar
kush me tregon si me nderru modelsat e armeve + players e baj kryesor + kush mi gjen do addonsa tmira mod paintball
28 Nov 13:47
avatar
kush me tregon si me nderru modelsat e armeve + players e baj kryesor + kush mi gjen do addonsa tmira mod paintball
28 Nov 13:47
avatar
kush me tregon si me nderru modelsat e armeve + players e baj kryesor + kush mi gjen do addonsa tmira mod paintball
28 Nov 13:47
avatar
kush me tregon si me nderru modelsat e armeve + players e baj kryesor + kush mi gjen do addonsa tmira mod paintball
28 Nov 13:47
avatar
kush me tregon si me nderru modelsat e armeve + players e baj kryesor + kush mi gjen do addonsa tmira mod paintball
28 Nov 13:47
avatar
kush me tregon si me nderru modelsat e armeve + players e baj kryesor + kush mi gjen do addonsa tmira mod paintball
28 Nov 13:47
avatar
kush me tregon pse po ma qet Restart The Anticheat qa mi ba !?
28 Nov 13:46
avatar
kush me tregon si me nderru modelsat e armeve + players e baj kryesor + kush mi gjen do addonsa tmira mod paintball
28 Nov 13:40
avatar
a o ktu najkush qe mun mem ndihmu bre
28 Nov 13:28
avatar
pse o djem kur pe marr cs-n spom qelet hiq me instalu :/
28 Nov 13:25
avatar
Si po hi cs 8.5 pom reset pc pse kshtu ?
28 Nov 13:21
avatar
A muni mem dihmu be qitu qe pom reset pc pash kejt ?? :/
28 Nov 13:21
avatar
Kush din me bo server xmas ,ka shperblim Smile
28 Nov 13:06
avatar
odjem ku me marr cs ucp be !
28 Nov 12:38
avatar
o djem qysh kari me ndreq ket sw.dll e shti ncs ma fshin vet ajo moterqime
28 Nov 12:14
avatar
GTP_procesor.asi qka kari o kjo se spom bon cs eSK 2015
28 Nov 11:41
[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Rregullat e Forumit
Rregullat e përgjithshme të forumit
1 2 Rregullat!
04-08-2013, 10:16 PM
nga LongHorn
Të rejat & Info (5 usera duke shikuar)
Të rejat dhe informatat e fundit rreth forumit
192 6,015 ESK me platform te re
11-11-2015, 01:51 PM
nga dennzitO

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Diskutime rreth eSportsKosova
Diskutime rreth forumit në përgjithësi
Nën Kategoritë:
Forum Suggestions,
VOTIMET
18 4,735 Sygjerimet per forum
09-04-2015, 12:21 PM
nga TitaN.
Kërko ndihmë (1 user duke shikuar)
Vendi ku mund të kërkoni ndihmë për çfarëdo problemi
15 38 A Munet Kush me am gjet C...
Dje, 11:19 PM
nga valton123456789
ESK Marketing
Reklamoni webfaqën ose faqën tuaj të Facebook
Nën Kategoritë:
Facebook Pages
187 1,098 www.klikotani.net
Dje, 11:23 PM
nga valton123456789
ESK Shitëblerja
Shit, blej dhe këmbe produkte të ndryshme
Nën Kategoritë:
Këmbej Produktin
0 0 Nderroj AMD FireStream 92...
11-23-2015, 04:50 PM
nga LivingdeadM
Dhuro falas
Ketu mund te dhuroni gjera te lloj llojshme ti ndihmoni njeri tjetrit, gjithqka Falas.
84 108 [Dhurat] CS Server 32 SLO...
11-24-2015, 04:26 PM
nga FiSKER
IT Zone
Këtu mund të gjeni e postoni programe, tutorial, lajme dhe informata te ndryshme nga bota e teknologjisë informative (IT)
Nën Kategoritë:
Programet,
PC - Tutoriale/Mesime,
Fito Para Online,
Hapesira per Mobile
2,271 7,888 BitDefender Antivirus,In...
11-23-2015, 10:42 AM
nga xgamers

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Counter-Strike (6 usera duke shikuar)
Diskutime rreth Counter-Strike, CS Servers dhe Half-Life
Nën Kategoritë:
Half Life,
Amx Mod X,
Applications,
CS - Config. (CFG), dhe 1 më shumë.
2,256 24,599 Addons ClanWar [UCP 8.5]
1 orë më herët
nga Neperka
Counter-Strike Global Offensive (2 usera duke shikuar)
Diskutime rreth Counter Strike Global Offensive
Nën Kategoritë:
CS GO - Skin's (Models),
CS GO - Tutorial's,
CS GO - GUI & Background,
CS GO - MAP's, dhe 1 më shumë.
91 599 CS:GO Videos
10-29-2015, 01:30 PM
nga v1ct0ry
Zbavitje
Publikoni videot tuaja të preferuara
Nën Kategoritë:
MovieMaker,
LAN Events,
Highlight of Tournaments
994 6,442 Competitve Match: jennyS ...
09-15-2015, 02:38 PM
nga stronk
ESK Rekrutimi
Pjesë e dedikuar për rekrutim të ekipeve
131 575 insanegamers
09-14-2015, 05:31 PM
nga rroNy
Info rreth ekipeve
Publikoni të dhëna për ekipin tuaj
Nën Kategoritë:
ClanMatch Reservation,
Info Rreth Lojtarit / Player Info
254 2,328 The Dragon`s Team need a...
08-01-2014, 07:04 PM
nga Islam Vdiu
Skena vendore
Diskutime rreth lajmeve vendore
16 127 Rikthehen GoldenFive
02-01-2014, 04:43 AM
nga Prozzy
Skena ndërkombëtare
Diskutime rreth lajmeve ndërkombëtare
405 3,070 Frankfurt Major 2015 - Do...
11-12-2015, 05:49 PM
nga dennzitO
Serverët online
Pjesë e dedikuar për të gjithë serverët online
17 35 ..:: Planet Gaming Server...
11-17-2015, 10:01 PM
nga Altin Cstrike

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
KPS në përgjithësi
Lajmet rreth KPS, serverët dhe ankesat për admin/lojtarë
Nën Kategoritë:
Download Center,
Rregulloret Per Admina Dhe Lojtar
28 21,091 Zgjidhja e problemit me U...
Dje, 10:51 PM
nga fito
Counter Strike 1.6 eSK CPL UCP 8.5
Counter Strike 1.6 UCP
- -
-
Counter-Strike GO eSK
Counter-Strike Global Offensive eSK
- -
-

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Lojërat për PC (3 usera duke shikuar)
Diskutime rreth video lojërave të ndryshme për PC
Nën Kategoritë:
Gaming Trailers,
Mbretëritë e Rilindjes
190 1,341 10 Lojrat per PC te dobet...
Dje, 11:17 PM
nga valton123456789
Steam
Gjithçka rreth Valve Steam
Nën Kategoritë:
Steam Skins,
Tutorials
46 287 Petition qe Steam të shto...
11-22-2015, 10:54 AM
nga Alphaa
PS & Xbox - Console
Gjithqka rreth PlayStation dhe Xbox - Console
Nën Kategoritë:
PlayStation -,
Xbox
1 1 PlayStation 4 ©
10-26-2015, 06:04 PM
nga London,
WoW
World of Warcraft
36 356 WoW
06-10-2015, 04:17 PM
nga rroNy
Grand Theft Auto (GTA) (1 user duke shikuar)
Gjithçka rreth serive te Grand Theft Auto (GTA)
36 274 Download GTA VICE CITY Or...
Dje, 11:08 PM
nga valton123456789
Online Football Manager
Pjesë e dedikuar për lojën Online Football Manager (OFM)
6 291 Si te luani OFM pasi qe t...
12-05-2014, 07:50 PM
nga transformerS.
League of Legends
Gjithqka rreth lojes League of Legends
36 195 league of legends Downlo...
11-16-2015, 10:07 PM
nga Don Zeka Auditore

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Punimet (1 user duke shikuar)
Publikoni punimet tuaja të fundit dhe ndani ato me të tjerët
Nën Kategoritë:
Luftrat Miqesore,
Photography,
Mësimet
3,705 26,485 Danielle Poster
1 orë më herët
nga guN-
Resurse për dizajn
Resurse të ndryshme dhe të nevojshme për dizajnim
297 1,387 Mduhet logo per youtube
02-22-2015, 03:14 PM
nga Meli
Video produksion
Diskutimeve rreth krijimit të videove, programe te ndryshme per video konvertim...
4 4 Video Produksion - SMM En...
04-14-2015, 10:14 PM
nga Alb-

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Diskutime për gjërat edukative
Pjesa edukative e forumit
154 2,055 Fjalimi më i madh i bërë ...
07-30-2015, 04:56 PM
nga LongBoard
Feja Islame
Diskutime në lidhje me besimin Islam
Nën Kategoritë:
Histori Islame,
Ilahi,
Recitime nga Kur'ani
106 984 Obligimet e Muslimanit
04-29-2015, 06:01 PM
nga nnoksinjo

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Oda e burrave
Diskutime për tema të ndryshme të rastësishme
Nën Kategoritë:
Kuriozitete,
Pyetje & Sondazhe,
Video & Foto Qesharake,
Gjuhë Angleze
477 15,410 Çfarë telefoni keni ?
11-22-2015, 11:59 AM
nga shady~
Qendrat e lojërave
Pjesë e dedikuar për të gjitha Qendrat e Lojërave në Kosovë (Gaming Center)
39 936 Game Center - GJAKOVË
05-18-2015, 04:14 PM
nga Bulka
Futboll
Diskutime për futbollin, lajmet dhe transferet e fundit
Nën Kategoritë:
Ndeshjet,
Lajme,
Ligat Europiane 2015/16,
Historit e Lojtarëve dhe Ekipeve, dhe 1 më shumë.
16 120 [El Clásico] Real Madrid ...
11-22-2015, 12:11 AM
nga insingi

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Shporta
Shporta
47 227 AlbLikerz.aL
11-26-2015, 06:04 PM
nga BR3ACKER
Arkiva e turnireve
Të gjithë turnet e zhvilluar të Counter-Strike 1.6 - LAN & Online
Nën Kategoritë: eSportsKosova DEMO's
- -
-

Forum stats
Latest posts
Topic Date, time  Author Last Sender Forum
  Danielle Poster 1 orë më herët guN- guN- Punimet
  Addons ClanWar [UCP 8.5] 1 orë më herët MeeLOsGashi Neperka AMX - Addon's
  [Addons] Zombie Plague 6.... 1 orë më herët BR3ACKER RanGerSONE AMX - Addon's
  Counter Strike 1.6 CPL Pr... 2 orët më herët eskinezz4 Gramoz1919 Counter-Strik...
  Addons Pubic 2016 By WroX... 2 orët më herët WroXOfficiiaL wolfff1337 AMX - Addon's
  Addons Jailbreak 2015 2 orët më herët WroXOfficiiaL WroXOfficiiaL AMX - Addon's
  [Addon's] X-MAS @ ESK 4 orët më herët EPS Fenomen FestimSpahiu AMX - Addon's
  Counter Strike 1.6 SKULL ... 5 orët më herët WroXOfficiiaL WroXOfficiiaL Applications
  High Ping cs 1.6 Sot, 02:22 Arlind44 xgamers Counter-Strik...
  www.klikotani.net Dje, 23:23 valton123456789 valton123456789 ESK Marketing
  A Munet Kush me am gjet C... Dje, 23:19 valton123456789 valton123456789 Kërko ndihmë
Most views
  Ankesat per A... 175486
  Counter-Strik... 110141
  Counter Strik... 70917
  Kërko Plugins... 66430
  Kërko Addons ... 58786
Most reputations
LongHorn 6
BR3ACKER 2
liley 1
Cyanide. 1
insingi 1
Most replies
  Ankesat per A... 14466
  Qello emrin e... 1992
  Sygjerimet pe... 1960
  Diskutime Rre... 1884
  Diskutime rre... 1676
Top posters
LongHorn 8261
-M- 7463
iceboy 7077
BR3ACKER 6951
withstyle 5495
Most thanks
LongHorn 6
BR3ACKER 4
MARCIAL 3
WesternNighT 2
xgamers 2
Newest members
driiti1 Sot
Gramoz1919 Sot
sploxs Sot
GjakovaZONE Sot
rigers_brega Sot

[-]
Statistikat e Forumit
Online për momentin [Lista komplete]
146 user aktivë në 120 minutat e fundit (16 antarët, 0 të cilët janë të padukshëm, dhe 125 vizitorë).
Google, Yandex, Baidu, Facebook, Bing, COLONNN+, dennzitO, dritonbushati, endrit.lushi, ERDINKNOX, Gramoz1919, guN-, helloworld, MARCIAL, Neperka, PLAY, RanGerSONE, Rron Jahiri, Shabankosova, VISSAAAR, wolfff1337
User groups
Registered, Super Moderators, Administrators, Moderators, Designer, V.I.P, Pro Gamer, Moviemaker, Support
Statistikat e Forumit
Në forum janë bërë 343,013 postime dhe 39,229 tema.
Për momentin në forum kemi 68,782 antarë të regjistruar.
Uroni mirëseradhje antarit më të ri, driiti1
Më së shumti usera online ishin 206 në 11-22-2015 në 11:02 PM
Bëje forumin si të lexuar | Stafi i Forumit | Statistikat e Forumit