1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjitruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Kerkoj te behem Admin

Tema tek 'Counter-Strike GO eSK' e hapur nga Poofy, 18 Shkurt 2017.

View Users: View Users
 1. Poofy

  Poofy Fillestar

  Anëtarësuar:
  18 Shkurt 2017
  Postimet:
  2
  Pëlqime të marrura:
  0
  Une dua te behem admin i serverit pasi qe e di se eshte free dhe un hy ne CS GO qdo dit ne serverin tuaj !
  Edhe ne konkurs kam hy po nuk di se kur do zgjedhni ?
   
  #1 Poofy, 18 Shkurt 2017
  Last edited: 18 Shkurt 2017
 2. Ak47S4iyan

  Ak47S4iyan Fillestar

  Anëtarësuar:
  29 Nëntor 2017
  Postimet:
  1
  Pëlqime të marrura:
  0

Shpërndaje faqen