1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjitruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Counter Strike 1.6 Kosova

Tema tek 'Applications' e hapur nga DanolliAL, 2 Dhjetor 2016.

View Users: View Users
 1. DanolliAL

  DanolliAL Ushtar

  Anëtarësuar:
  13 Nëntor 2016
  Postimet:
  23
  Pëlqime të marrura:
  4
  kosova-cs.jpg
  Info: Një version i mirë i Counter Strike që ju lejojnë të luajë në internet, ose me bots. Shkarko është i shpejtë dhe pastaj ju mund ta instaloni në disk. Pas instalimit ju mund të luajnë CS. Një ikonë do të vendoset në tavolinën e punës apo të drejtuar kundër-strike.exe nga dosje counter grevë. Për të luajtur këtë lojë kompjuteri juaj duhet të ketë një CPU 2.0 GHz, 512 MB RAM, 1 GB hapësirë të lirë në disk dhe një video kartë 32 mb. Në internet ju gjeni serverat me mods si: clasic, normal, mumje, basebuilder, etj Have fun!

  [​IMG]Protocol 47+48

  [​IMG]Size: 263 MB(1-3 min to download)

  [​IMG]Newest Engine (2016)

  [​IMG]Compatible: Windows XP, Windows 7, Windows Vista, Windows 8

  [​IMG]Include Bots with good settings and all difficulties.

  [​IMG]Anticheat.

  [​IMG]No ads.

  [​IMG]Play Online, Lan or with bots.

  [​IMG]Antivirus Tested!

  [​IMG] Free Version, no copyrights, same version as counter-strike.soft32.com

  Download Link : http://adf.ly/1gJp1C
   
 2. Amir Mustafa

  Amir Mustafa Ushtar

  Anëtarësuar:
  22 Qershor 2017
  Postimet:
  25
  Pëlqime të marrura:
  0
  shum i keq bravo t koft :)
   

Shpërndaje faqen