1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Resurse për dizajn

Resurse të ndryshme dhe të nevojshme për dizajnim

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Sticky Threads
 2. daWIZ
  Përgjigjëjet:
  34
  Shikimet:
  2,897
 3. daWIZ
  Përgjigjëjet:
  56
  Shikimet:
  4,621
 4. mendim
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  800
 5. daWIZ
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  1,071
 6. Normal Threads
 7. daWIZ
  Përgjigjëjet:
  12
  Shikimet:
  1,505
 8. dejay
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  1,037
 9. elonpireva1
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  753
 10. Kubanezi
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  471
 11. deviZ
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  443
 12. ELUSiVE
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  612
 13. Dinnii
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  485
 14. Dinnii
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  500
 15. Dinnii
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  557
 16. Dinnii
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  427
 17. Dinnii
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  399
 18. .nnaiim'
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  541
 19. MARCIAL
  Përgjigjëjet:
  15
  Shikimet:
  1,763
 20. butrintbrestovcii
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  819
 21. tronic
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  590
 22. Dinnii
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  471
 23. IronMan747
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  527
 24. Bajram28
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  377
 25. dom1n1K.
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  774
 26. ArberRma
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  763

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...
XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]