1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Punimet

Publikoni punimet tuaja të fundit dhe ndani ato me të tjerët

 1. Luftrat Miqesore

  Lufta Miqesore per tu argetuar dhe te garojn mes vete ...
  Temat:
  98
  Postimet:
  998
  RSS
 2. Photography

  Këtu postoni Albumin tuaj të punimeve
  Temat:
  18
  Postimet:
  186
  RSS
 3. Mësimet

  Ketu postohen Mësimet për dizajn nga ju per ti sherbyer anetareve tjere
  Temat:
  125
  Postimet:
  746
  RSS
Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Sticky Threads
 2. Normal Threads
 3. niGhTbiTch
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  627
 4. Kesma del
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  187
 5. Xhuliano Qoku
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  246
 6. roxxanne.
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  431
 7. Meli
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  416
 8. roxxanne.
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  597
 9. roxxanne.
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  764
 10. Fisberg
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  273
 11. Westman
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  272
 12. niGhTbiTch
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  436
 13. .nnaiim'
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  344
 14. roxxanne.
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  543
 15. roxxanne.
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  304
 16. harbiniseini
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  392
 17. shen9ne
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  325
 18. Meli
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  369
 19. albim123
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  266
 20. roxxanne.
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  523
 21. guN-
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  638
 22. andyemini
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  458

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...
XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2018 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]