1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

PC - Tutoriale/Mesime

Këtu mund te gjeni dhe postoni mësime(tutoriale) apo video-mësime të ndryshme

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Normal Threads
 2. M3FAT1 الله
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  922
 3. AlbinIT
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  420
 4. DeBuG
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  336
 5. miCross`
  Përgjigjëjet:
  18
  Shikimet:
  2,630
 6. daNz:)
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  695
 7. Red0n1
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  459
 8. daNz:)
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  1,441
 9. daNz:)
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  642
 10. doxy
  Përgjigjëjet:
  14
  Shikimet:
  2,297
 11. Moleex
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  632
 12. aRdiiaN
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  674
 13. BR3ACKER
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  500
 14. Red0n1
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  506
 15. ̶H̶e̶n̶t̶a̶i̶
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  3,079
 16. MeeLOsGashi
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  591
 17. daNz:)
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  2,214
 18. master~
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  1,398
 19. daNz:)
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  643
 20. LiRIM;
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  1,194
 21. inL.
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  614

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...
XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]