1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjitruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

KPS në përgjithësi

Lajmet rreth KPS, serverët dhe ankesat për admin/lojtarë

 1. Download Center

  Vendi për aplikacione, map-packs, fix, tutoriale, CS KPS version etj
  Temat:
  11
  Postimet:
  1,818
  RSS
 2. Rregulloret Per Admina Dhe Lojtar

  Ketu mund ti gjeni rregulloret per admina dhe lojtar, patjeter duhet tju permbaheni ketyre rregulloreve
  Temat:
  8
  Postimet:
  13
  RSS
Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Sticky Threads
 2. Normal Threads
 3. iRuLe
  Përgjigjëjet:
  59
  Shikimet:
  763
 4. Amir Mustafa
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  88
 5. gNtt
  Përgjigjëjet:
  33
  Shikimet:
  835
 6. iRuLe
  Përgjigjëjet:
  29
  Shikimet:
  4,176
 7. myself
  Përgjigjëjet:
  Shikimet:
  N/A
 8. LongHorn
  Përgjigjëjet:
  33
  Shikimet:
  631
 9. LongHorn
  Përgjigjëjet:
  26
  Shikimet:
  1,020
 10. iRuLe
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  135
 11. iRuLe
  Përgjigjëjet:
  11
  Shikimet:
  795
 12. iRuLe
  Përgjigjëjet:
  36
  Shikimet:
  1,433

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...