1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjitruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

IT Zone

Këtu mund të gjeni e postoni programe, tutorial, lajme dhe informata te ndryshme nga bota e teknologjisë informative (IT)

 1. Programet

  Gjeni programe të ndryshme që ju nevojiten apo shperndani ato me antarët tjerë
  Temat:
  202
  Postimet:
  685
  RSS
 2. PC - Tutoriale/Mesime

  Këtu mund te gjeni dhe postoni mësime(tutoriale) apo video-mësime të ndryshme
  Temat:
  839
  Postimet:
  3,029
  RSS
 3. Fito Para Online

  Mëso apo trego ndonjë menyrë për të fituar para online.
  Temat:
  10
  Postimet:
  28
  123qweasdzxc Tema e fundit: Paypal 123qweasdzxc, 8 Mars 2017
  RSS
 4. Hapesira per Mobile

  Këtu gjinden aplikacione dhe lajme që kanë të bëjnë me telefona mobil
  Temat:
  138
  Postimet:
  582
  RSS
Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Sticky Threads
 2. ArlindXh
  Përgjigjëjet:
  17
  Shikimet:
  5,176
 3. SkilleR
  Përgjigjëjet:
  22
  Shikimet:
  6,858
 4. ArlindXh
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  1,839
 5. Normal Threads
 6. iceboy
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  532
 7. MARCIAL
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  1,016
 8. roxxanne.
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  941
 9. guN-
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  625
 10. iceboy
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  373
 11. BR3ACKER
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  239
 12. guN-
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  653
 13. BR3ACKER
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  574
 14. BR3ACKER
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  995
 15. guN-
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  1,166
 16. LiRIM;
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  554
 17. LiRIM;
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  595
 18. LiRIM;
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  467
 19. guN-
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  449
 20. LiRIM;
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  767
 21. LiRIM;
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  494
 22. LiRIM;
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  1,030
 23. MARCIAL
  Përgjigjëjet:
  10
  Shikimet:
  1,426
 24. guN-
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  587
 25. guN-
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  532

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...