1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Feja Islame

Diskutime në lidhje me besimin Islam

 1. Histori Islame

  Histori dhe tregime të pejgamberëve, sahabeve dhe pasuesve të tyre.
  Temat:
  319
  Postimet:
  1,381
  RSS
 2. Ilahi

  Të gjitha ilahit pa marr parasysh se në qfarë gjuhe janë, mund ti shkëmbeni me neve këtu.
  Temat:
  67
  Postimet:
  151
  RSS
 3. Recitime nga Kur'ani

  Ketu mund te gjeni ose te pustoni Video te Recitime nga Kur'ani.
  Temat:
  6
  Postimet:
  7
  RSS
Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Sticky Threads
 2. -M-
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  815
 3. doctorx.
  Përgjigjëjet:
  138
  Shikimet:
  7,260
 4. BR3ACKER
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  1,891
 5. liley
  Përgjigjëjet:
  11
  Shikimet:
  1,123
 6. withstyle
  Përgjigjëjet:
  10
  Shikimet:
  2,022
 7. doctorx.
  Përgjigjëjet:
  43
  Shikimet:
  5,913
 8. baba
  Përgjigjëjet:
  32
  Shikimet:
  2,533
 9. Tw1sta
  Përgjigjëjet:
  91
  Shikimet:
  4,584
 10. withstyle
  Përgjigjëjet:
  31
  Shikimet:
  2,469
 11. grandde
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  953
 12. XLN7
  Përgjigjëjet:
  31
  Shikimet:
  2,420
 13. tshn
  Përgjigjëjet:
  110
  Shikimet:
  8,093
 14. tshn
  Përgjigjëjet:
  13
  Shikimet:
  1,390
 15. XLN7
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  860
 16. tshn
  Përgjigjëjet:
  58
  Shikimet:
  3,742
 17. Fatbardh M.
  Përgjigjëjet:
  14
  Shikimet:
  1,117
 18. uno1
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  633
 19. Normal Threads
 20. Fidan
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  984
 21. AnGeL.
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  788
 22. MeeLOsGashi
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  664
 23. Bigger1
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  380
 24. Bigger1
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  586
 25. xhimi1
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  419
 26. ScrappeR
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  694
 27. awp_bajskaliaaa
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  1,246
 28. iceboy
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  398
 29. Meli
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  512
 30. roxxanne.
  Përgjigjëjet:
  18
  Shikimet:
  1,839
 31. GeneraL-x
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  496
 32. GeneraL-x
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  644
 33. GeneraL-x
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  472
 34. GeneraL-x
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  391
 35. GeneraL-x
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  541
 36. GeneraL-x
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  661
 37. GeneraL-x
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  657
 38. MARCIAL
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  2,741
 39. Baci GJOK
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  555

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...
XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

eSportsKosova.com - Komuniteti i gamerave Shqipetar

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]