1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjitruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Counter-Strike Global Offensive

Diskutime rreth Counter Strike Global Offensive

 1. CS GO - Skin's (Models)

  Ketu postoni te gjitha Skin's qe ka te bejne me CS GO Models - Armet (weapons), T, CT, VIP
  Temat:
  11
  Postimet:
  45
  RSS
 2. CS GO - Tutorial's

  Ketu postoni te gjitha tutorial, trikat qan ka te bejne me CS GO
  Temat:
  17
  Postimet:
  55
  RSS
 3. CS GO - GUI & Background

  Ketu postoni te gjitha GUI (Graphical User Interface) dhe Background qe kan te bejne me CS GO
  Temat:
  2
  Postimet:
  8
  RSS
 4. CS GO - MAP's

  Ketu postoni te gjitha MAP qe kan te bejne me CS GO
  Temat:
  4
  Postimet:
  18
  RSS
 5. CS GO Trade

  CSGO Lounge - blej, ndrro dhe shit Items (inventory)
  Temat:
  10
  Postimet:
  26
  RSS
Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Normal Threads
 2. gogi mitro
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  54
 3. Roni12321
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  13
 4. informicgamer
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  24
 5. 0veR
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  22
 6. BUJNNZ
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  11
 7. Ramiz2
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  25
 8. Cyanide44
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  39
 9. dril0n
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  28
 10. DontHurtMe
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  23
 11. clawkwerk
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  24
 12. Blleki
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  38
 13. LiridonDrenica1
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  67
 14. transformerS.
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  63
 15. InTeXxdonart
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  21
 16. Hofner
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  40
 17. Sppanqqo
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  35
 18. Sppanqqo
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  36
 19. imihoxha123
  Përgjigjëjet:
  10
  Shikimet:
  61
 20. redc00d3
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  85
 21. erdipjetri
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  38

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...