1. Nëse akoma nuk jeni pjesë e forumit, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij forumi duke u regjistruar.
  Dismiss Notice
 2. Ata qe kan harru password apo user ne te kontaktojn ne PM ju trregojm password.
  Dismiss Notice

Counter-Strike 1.6

Diskutime rreth Counter-Strike, CS Servers dhe Half-Life

 1. Half Life

  Diskutime për gjithçka në lidhje me Half-Life
  Temat:
  11
  Postimet:
  96
  RSS
 2. Amx Mod X

  Gjithqka lidhje me AMXX
  Temat:
  964
  Postimet:
  12,134
  RSS
 3. Applications

  Të gjitha aplikacionet dhe programet e ndryshme për Counter-Strike.
  Temat:
  1,051
  Postimet:
  10,687
  RSS
 4. CS - Config. (CFG)

  Postoni Config e juaj apo te ndonji player te huaj.
  Temat:
  219
  Postimet:
  842
  zapp27 Tema e fundit: CFG zapp27, 4 Tetor 2019
  RSS
 5. HLDS - Win & Linux

  Gjithqka lidhje me HLDS ne versionet Windows dhe Linux
  Temat:
  23
  Postimet:
  188
  RSS
Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Normal Threads
 2. langbavibo-
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  14
 3. Rramanbeka1
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  72
 4. Mr.Panda
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  1,369
 5. ScrappeR
  Përgjigjëjet:
  26
  Shikimet:
  2,453
 6. LeonGamerTV
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  74
 7. dinniz
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  434
 8. goku999
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  27
 9. Silvester Murati
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  47
 10. erdd
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  45
 11. AlbiniIT
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  396
 12. Fisberg
  Përgjigjëjet:
  141
  Shikimet:
  6,783
 13. ATOMIX
  Përgjigjëjet:
  188
  Shikimet:
  16,291
 14. eskinezz4
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  2,512
 15. Fisberg
  Përgjigjëjet:
  238
  Shikimet:
  7,767
 16. H3P0
  Përgjigjëjet:
  97
  Shikimet:
  6,514
 17. cuKLA*
  Përgjigjëjet:
  11
  Shikimet:
  1,296
 18. Glont
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  247
 19. yaseensalem
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  144
 20. fLicK
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  1,664
 21. FidanSH
  Përgjigjëjet:
  89
  Shikimet:
  6,955

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...
XenForo Add-ons & XenForo Styles ™ © 2012-2019 Brivium LLC.
 1. There are currently no users chatting.

You don't have the necessary permissions to use the chat.

There are currently no users chatting.
Chat [0]