Shoutbox

« archive

avatar
saaa
06 Feb 00:51
avatar
aka on
06 Feb 00:50
avatar
qe sju bon esports.al ju ridirekton neper faqe palidhje veq hini merrne EXTENSION ADBLOCK edhe bone ADD n browserin e juj edhe ajo jau nal faqet palidhje dmth rrini n cilen faqe doni pa problem
05 Feb 23:28
avatar
lem rehat edhe mu qashtu ja qifsha ropt e kan mush reklama\
05 Feb 21:08
avatar
05 Feb 20:23
avatar
05 Feb 20:22
avatar
?
05 Feb 19:20
avatar
kush me ndihmon me hi te addons public se jam i ri e nuk e di
05 Feb 19:19
avatar
shpetim.sylaj pasi osht : esk
05 Feb 19:11
avatar
@awarnez ucp stbon nwindows 10 nqofse se ki build 10240
05 Feb 19:01
avatar
05 Feb 19:00
avatar
Pershendetje gjithve , kam problem me cs cpl spoma hap at ucp ne windows 10 ekom , poma qet at errorin normal qe del Your windows not xp vista seven ?? akeni dikush ide cysh ta rregulloj > Ju faleminderit shum nese mbani naj zgjedhje
05 Feb 17:15
avatar
Kush em ndimon diqka me 1 forum ?
05 Feb 16:08
avatar
kush ma qon linkin e ucp 8.5
05 Feb 13:22
avatar
Djem a keni munci muma gjet naj emer firmes tmir me domethanne mobileri
05 Feb 12:49
avatar
djem qysh o pasi nwinrar te cs cpl
05 Feb 01:14
avatar
6
04 Feb 22:17
avatar
hej djem qysh me ndreq ucp ne windows 10
04 Feb 21:50
avatar
hej ni cs bre u kan esk i thjesht u kan ku me gjet ata ae ka kush
04 Feb 21:25
avatar
-
04 Feb 20:51
[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Rregullat e Forumit
Rregullat e përgjithshme të forumit
1 2 Rregullat!
04-08-2013, 10:16 PM
nga LongHorn
Të rejat & Info (1 user duke shikuar)
Të rejat dhe informatat e fundit rreth forumit
194 6,021 Urime Viti i Ri 2016
01-03-2016, 03:29 AM
nga HOAX'

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Diskutime rreth eSportsKosova (4 usera duke shikuar)
Diskutime rreth forumit në përgjithësi
Nën Kategoritë:
Forum Suggestions,
VOTIMET
18 4,736 Sygjerimet per forum
01-01-2016, 04:23 PM
nga Dinnii
Kërko ndihmë
Vendi ku mund të kërkoni ndihmë për çfarëdo problemi
58 174 Razer Deathadder Chroma v...
7 orët më herët
nga DriloNNN.
ESK Marketing
Reklamoni webfaqën ose faqën tuaj të Facebook
Nën Kategoritë:
Facebook Pages
194 1,128 CSGO Player Fanpage
01-25-2016, 01:40 PM
nga FidanSH
ESK Shitëblerja
Shit, blej dhe këmbe produkte të ndryshme
Nën Kategoritë:
Këmbej Produktin
0 0 Kembej Keto Produkte
12-29-2015, 07:35 AM
nga ToniMontana
Dhuro falas (1 user duke shikuar)
Ketu mund te dhuroni gjera te lloj llojshme ti ndihmoni njeri tjetrit, gjithqka Falas.
87 131 Dhuroj falas GameTracker ...
01-08-2016, 09:43 PM
nga Inquiry
IT Zone (1 user duke shikuar)
Këtu mund të gjeni e postoni programe, tutorial, lajme dhe informata te ndryshme nga bota e teknologjisë informative (IT)
Nën Kategoritë:
Programet,
PC - Tutoriale/Mesime,
Fito Para Online,
Hapesira per Mobile
2,285 7,924 Driver Booster 3 + Licenc...
01-23-2016, 12:51 PM
nga AlbiniIT

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
eXplicit GC - CS GO LAN TOURNAMENT
Turniri i rradhes Lan ne CSGO do te fillon me daten: 30.01.2016 dhe do te mbahet ne eXplicit GC
3 20 Paraqitja e Ekipeve
01-21-2016, 08:55 PM
nga forealzesk

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Counter-Strike (1 user duke shikuar)
Diskutime rreth Counter-Strike, CS Servers dhe Half-Life
Nën Kategoritë:
Half Life,
Amx Mod X,
Applications,
CS - Config. (CFG), dhe 1 më shumë.
2,282 24,832 UPDATE: Addons Zombie Pla...
Dje, 06:14 PM
nga RanGerSONE
Counter-Strike Global Offensive (1 user duke shikuar)
Diskutime rreth Counter Strike Global Offensive
Nën Kategoritë:
CS GO - Skin's (Models),
CS GO - Tutorial's,
CS GO - GUI & Background,
CS GO - MAP's, dhe 1 më shumë.
93 613 CS:GO (Bet,Spin,Lucky)
01-26-2016, 02:59 PM
nga arditjaha
Zbavitje
Publikoni videot tuaja të preferuara
Nën Kategoritë:
MovieMaker,
LAN Events,
Highlight of Tournaments
995 6,443 The Best CS: GO Deagle Ac...
01-01-2016, 08:15 PM
nga Fisberg
ESK Rekrutimi (1 user duke shikuar)
Pjesë e dedikuar për rekrutim të ekipeve
131 574 Kerkoj Lojtarë per ekip n...
01-25-2016, 04:39 PM
nga Alphaa
Info rreth ekipeve
Publikoni të dhëna për ekipin tuaj
Nën Kategoritë:
ClanMatch Reservation,
Info Rreth Lojtarit / Player Info
255 2,329 TEAM NINJARAW | CS:GO Tea...
12-28-2015, 11:13 PM
nga Fisberg
Skena vendore (1 user duke shikuar)
Diskutime rreth lajmeve vendore
16 127 Rikthehen GoldenFive
02-01-2014, 04:43 AM
nga Prozzy
Skena ndërkombëtare (5 usera duke shikuar)
Diskutime rreth lajmeve ndërkombëtare
405 3,070 Frankfurt Major 2015 - Do...
11-12-2015, 05:49 PM
nga dennzitO
Serverët online (1 user duke shikuar)
Pjesë e dedikuar për të gjithë serverët online
39 69 PRIZRENI PUBLIC SERVER /0...
01-29-2016, 06:51 PM
nga insingi

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
KPS në përgjithësi (3 usera duke shikuar)
Lajmet rreth KPS, serverët dhe ankesat për admin/lojtarë
Nën Kategoritë:
Download Center,
Rregulloret Per Admina Dhe Lojtar
31 21,162 CSGO eSK Online Installer
02-04-2016, 11:34 PM
nga robertt1
Counter Strike 1.6 eSK CPL UCP 8.5
Counter Strike 1.6 UCP
- -
-
Counter-Strike GO eSK
Counter-Strike Global Offensive eSK Online Installer
- -
-

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Lojërat për PC
Diskutime rreth video lojërave të ndryshme për PC
Nën Kategoritë:
Gaming Trailers,
Mbretëritë e Rilindjes
193 1,352 DITA E FUNDIT
01-12-2016, 03:06 PM
nga BR3ACKER
Steam
Gjithçka rreth Valve Steam
Nën Kategoritë:
Steam Skins,
Tutorials
47 288 Steam Trade Holds - Mendi...
12-12-2015, 11:33 AM
nga Alphaa
PS & Xbox - Console
Gjithqka rreth PlayStation dhe Xbox - Console
Nën Kategoritë:
PlayStation -,
Xbox
1 2 Splinter's cell : The Div...
12-18-2015, 01:35 PM
nga JaaSiiN
WoW (2 usera duke shikuar)
World of Warcraft
38 360 Alba-wow.com
01-13-2016, 09:08 PM
nga smoki
Grand Theft Auto (GTA) (1 user duke shikuar)
Gjithçka rreth serive te Grand Theft Auto (GTA)
36 276 Posto IP Serverave te GTA
12-09-2015, 08:52 PM
nga DeLorean
Online Football Manager
Pjesë e dedikuar për lojën Online Football Manager (OFM)
7 294 Diskutime rreth ESK OFM
01-17-2016, 11:13 AM
nga tt.
League of Legends (1 user duke shikuar)
Gjithqka rreth lojes League of Legends
36 197 Postoni emrin tuaj edhe r...
01-12-2016, 09:43 PM
nga ERDINKNOX

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Punimet
Publikoni punimet tuaja të fundit dhe ndani ato me të tjerët
Nën Kategoritë:
Luftrat Miqesore,
Photography,
Mësimet
3,713 26,497 Kerko Design v11
01-31-2016, 08:13 PM
nga Fisberg
Resurse për dizajn (2 usera duke shikuar)
Resurse të ndryshme dhe të nevojshme për dizajnim
297 1,387 Mduhet logo per youtube
02-22-2015, 03:14 PM
nga Meli
Video produksion
Diskutimeve rreth krijimit të videove, programe te ndryshme per video konvertim...
4 4 Video Produksion - SMM En...
04-14-2015, 10:14 PM
nga Alb-

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Diskutime për gjërat edukative (1 user duke shikuar)
Pjesa edukative e forumit
154 2,055 Fjalimi më i madh i bërë ...
07-30-2015, 04:56 PM
nga AnGeL.
Feja Islame (1 user duke shikuar)
Diskutime në lidhje me besimin Islam
Nën Kategoritë:
Histori Islame,
Ilahi,
Recitime nga Kur'ani
106 984 Obligimet e Muslimanit
04-29-2015, 06:01 PM
nga nnoksinjo

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Oda e burrave
Diskutime për tema të ndryshme të rastësishme
Nën Kategoritë:
Kuriozitete,
Pyetje & Sondazhe,
Video & Foto Qesharake,
Gjuhë Angleze
481 15,433 fastdl
01-30-2016, 02:59 PM
nga reflex.x
Qendrat e lojërave (1 user duke shikuar)
Pjesë e dedikuar për të gjitha Qendrat e Lojërave në Kosovë (Gaming Center)
39 937 Game Center - GJAKOVË
12-29-2015, 10:09 PM
nga Fisberg
Futboll
Diskutime për futbollin, lajmet dhe transferet e fundit
Nën Kategoritë:
Ndeshjet,
Lajme,
Ligat Europiane 2015/16,
Historit e Lojtarëve dhe Ekipeve, dhe 1 më shumë.
16 121 Arsenal 2015/2016
12-30-2015, 07:48 PM
nga ERDINKNOX

[-]
Forum Temat Postimet Postimi i Fundit
Shporta
Shporta
76 330 Tutorials
01-29-2016, 06:48 PM
nga insingi
Arkiva e turnireve
Të gjithë turnet e zhvilluar të Counter-Strike 1.6 - LAN & Online
Nën Kategoritë: eSportsKosova DEMO's
- -
-

Forum stats
Latest posts
Topic Date, time  Author Last Sender Forum
  Razer Deathadder Chroma v... 7 orët më herët DriloNNN. DriloNNN. Kërko ndihmë
  kerkim t1 cs tmir 8 orët më herët stinkii. stinkii. Kërko ndihmë
  [Ndihme] Hotmail.com 11 orët më herët Lem Rehat Lem Rehat Kërko ndihmë
  UPDATE: Addons Zombie Pla... Dje, 18:14 BR3ACKER RanGerSONE AMX - Addon's
  Addons PainTBall By OldSc... Dje, 17:37 Mr.Patr1k RanGerSONE AMX - Addon's
  Addons Knife Arena 2016 [... Dje, 17:35 Mr.Patr1k RanGerSONE AMX - Addon's
  Addons BaseBuilder New @M... Dje, 17:34 Mr.Patr1k RanGerSONE AMX - Addon's
  CSGO eSK Online Installer 02-04, 23:34 iRuLe robertt1 KPS në përgji...
  kush mundet mem ndihmu 02-04, 21:27 gjenndi567 arditjaha Kërko ndihmë
  ndihme 02-04, 20:53 junta1 Cyanide. Kërko ndihmë
  NDIHM | Google Chrome (al... 02-04, 20:51 FidanSH Cyanide. Kërko ndihmë
Most views
  Ankesat per A... 209527
  Counter-Strik... 114669
  Counter Strik... 76603
  Kërko Plugins... 73570
  Kërko Addons ... 64018
Most reputations
LongHorn 6
BR3ACKER 2
liley 1
Cyanide. 1
insingi 1
Most replies
  Ankesat per A... 14467
  Qello emrin e... 1993
  Sygjerimet pe... 1961
  Diskutime Rre... 1885
  Diskutime rre... 1676
Top posters
LongHorn 8265
-M- 7465
BR3ACKER 7195
iceboy 7115
withstyle 5497
Most thanks
BR3ACKER 9
LongHorn 6
iRuLe 5
MARCIAL 3
fLicK 3
Newest members
Markiii Dje
Jetmir bojaj Dje
Vadda12 Dje
qendrimgraphics Dje
ditos Dje

[-]
Statistikat e Forumit
Online për momentin [Lista komplete]
150 user aktivë në 120 minutat e fundit (1 antar, 0 të cilët janë të padukshëm, dhe 144 vizitorë).
Google, Bing, Yandex, Baidu, Alexa Internet, besssiii123
User groups
Registered, Super Moderators, Administrators, Moderators, Designer, V.I.P, Pro Gamer, Moviemaker, Support
Statistikat e Forumit
Në forum janë bërë 344,313 postime dhe 39,575 tema.
Për momentin në forum kemi 69,702 antarë të regjistruar.
Uroni mirëseradhje antarit më të ri, Markiii
Më së shumti usera online ishin 452 në 12-30-2015 në 01:00 AM
Bëje forumin si të lexuar | Stafi i Forumit | Statistikat e Forumit